Mec3 Vanília fagylaltpaszta 4,5 kg

36 530 Ft
Egységár: 8 118 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Csokoládé (cukormentes) fagylaltpaszta 6 kg

63 930 Ft
Egységár: 10 655 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Dió fagylaltpaszta 6 kg

65 760 Ft
Egységár: 10 960 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Gesztenye fagylaltpaszta 6 kg

36 120 Ft
Egységár: 12 040 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Házi krémes fagylaltpaszta 3 kg

36 155 Ft
Egységár: 6 026 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Pisztácia Blend fagylaltpaszta 2,5 kg

100 615 Ft
Egységár: 40 246 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Tiramisu fagylaltpaszta 6 kg

65 225 Ft
Egységár: 10 871 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Tojáslikőr fagylaltpaszta 6 kg

64 390 Ft
Egységár: 10 732 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Vanilia fagylaltpaszta 6 kg

67 740 Ft
Egységár: 11 290 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Túrótorta koncentrátum 1,2 kg

7 250 Ft
Egységár: 6 042 Ft/1 kg
Rendelhető

Martini Gelato Bourbon Vanília fagylaltpaszta 3 kg

38 900 Ft
Egységár: 12 967 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Karamell fagylaltpaszta 3 kg

23 700 Ft
Egységár: 7 900 Ft/1 kg
Nincs raktáron