Mec3 Biscottino fagylaltpaszta 4,5 kg

56 215 Ft
Egységár: 12 492 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Cinnamon Roll fagylaltpaszta 4,5 kg

47 795 Ft
Egységár: 10 621 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Crema cacao fagylaltpaszta 6 kg

55 420 Ft
Egységár: 9 237 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Creme Brulee paszta 4,5 kg

73 220 Ft
Egységár: 16 271 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Dolce Latte fagylaltpaszta 3 kg

39 805 Ft
Egységár: 13 268 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Gianduia fagylaltpaszta 5,5 kg

158 525 Ft
Egységár: 28 823 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Greekyo (Görög joghurt) paszta 4,5 kg

50 755 Ft
Egységár: 10 151 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Mogyoró Selection fagylaltpaszta 5 kg

113 475 Ft
Egységár: 22 695 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Panna Cotta fagylaltpaszta 3 kg

30 945 Ft
Egységár: 10 315 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Pisztácia 100% California fagylaltpaszta 4 kg

175 555 Ft
Egységár: 43 889 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Puncs paszta 4,5 kg

53 830 Ft
Egységár: 11 962 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Vanicrem fagylaltpaszta 4,5 kg

44 020 Ft
Egységár: 9 782 Ft/1 kg
Raktáron