Mec3 Cookies variegátó 6 kg

64 530 Ft
Egységár: 10 755 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Crema Pasticceria fagylalt variegátó 3 kg

24 536 Ft
Egységár: 8 179 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Creme Brulee variegátó 5 kg

43 005 Ft
Egységár: 8 601 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Csokoládés kókuszos PopCorn variegátó 3 kg

36 235 Ft
Egységár: 12 078 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Csokoládés sósperec variegátó 2,5 kg

33 600 Ft
Egységár: 13 440 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Dubaji Chocolate variegátó 5,5 kg

94 250 Ft
Egységár: 17 136 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Eper Variegátó 3 kg

37 040 Ft
Egységár: 12 347 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Gluténmentes Cookies variegátó 6 kg

82 120 Ft
Egységár: 13 687 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Körte variegátó 3 kg

33 555 Ft
Egységár: 11 185 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Málna variegátó 4 kg

61 335 Ft
Egységár: 15 334 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Narancs variegátó 3 kg

28 835 Ft
Egységár: 9 612 Ft/1 kg
Raktáron

MEC3 Sárgabarack cukormentes variegátó 3 kg

35 020 Ft
Egységár: 11 673 Ft/1 kg
Raktáron