PreGel Arabeschi Passion Fruit Zero variegátó 1 kg

11 050 Ft
Egységár: 11 050 Ft/1 kg
Raktáron

PreGel Pinopinguino Arancia narancs variegátó 3 kg

26 860 Ft
Egységár: 8 953 Ft/1 kg
Raktáron

PreGel Pinopinguino variegátó 3 kg

30 100 Ft
Egységár: 10 033 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Cacao variegátó 6 kg

52 500 Ft
Egységár: 8 750 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Karamell variegátó 3 kg

30 440 Ft
Egységár: 10 147 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Nutellás rizs variegátó 4,5 kg

47 720 Ft
Egységár: 10 604 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Stracciatella Pisztáciás 3 kg

45 535 Ft
Egységár: 15 178 Ft/1 kg
Rendelhető

Martini Gelato Stracciatella Superior Étcsokoládé 5 kg

25 330 Ft
Egységár: 5 066 Ft/1 kg
Rendelhető

Martini Gelato Stracciatella Tejcsokoládé 5 kg

31 810 Ft
Egységár: 6 362 Ft/1 kg
Rendelhető

Martini Gelato Brunella Crock Pisztácia variegátó 5 kg

28 675 Ft
Egységár: 5 735 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Brunella fehércsoki variegátó 5 kg/v

34 940 Ft
Egységár: 6 988 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Brunella gianduja variegátó 5 kg/v

62 825 Ft
Egységár: 12 565 Ft/1 kg
Nincs raktáron