GALATEA Maracuja fagylaltpaszta 1,2 kg

14 320 Ft
Egységár: 11 933 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Narancs variegátó 3 kg

31 620 Ft
Egységár: 10 540 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Pistacchio Mediterraneo fagylaltpaszta 2,5 kg

121 375 Ft
Egységár: 48 550 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA PuroBlack 1,75 kg/cs

17 030 Ft
Egységár: 9 731 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Puronero fagylaltpor (fekete csoki) 1,9 kg

23 350 Ft
Egységár: 12 289 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Sárgabarack fagylaltpaszta (Apricot) 1,2 kg

12 990 Ft
Egységár: 10 825 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Sárgabarack variegátó (cukormentes) 3 kg

39 160 Ft
Egységár: 13 053 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Sárgabarack variegátó 3 kg

31 380 Ft
Egységár: 10 460 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Set_core Libera Frutta C/F 1 kg/cs

15 780 Ft
Egységár: 15 780 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Vanilia superior fagylaltpaszta 3 kg

57 915 Ft
Egységár: 19 305 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joylife extrachoc stevia veg csokoládé fagylaltpor 1,6 kg/cs

20 915 Ft
Egységár: 13 072 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joylife fruttastevia veg gyümölcsalap 1,05 kg/cs

11 005 Ft
Egységár: 10 481 Ft/1 kg
Raktáron