Martini Gelato Áfonya fagylalt variegátó 3 kg

28 005 Ft
Egységár: 9 335 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Banán fagylaltpaszta 3 kg

28 765 Ft
Egységár: 9 588 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Brunella csokiskeksz vegan variegátó 5 kg/v

75 360 Ft
Egységár: 15 072 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Brunella étcsoki variegátó 5 kg/v

27 690 Ft
Egységár: 5 538 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Centrifugati Detox fagylaltpor 1,25 kg

9 520 Ft
Egységár: 7 616 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Eper DL fagylalt variegátó 3 kg

30 990 Ft
Egységár: 10 330 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Erdei Gyümölcs fagylalt variegátó 3 kg

26 980 Ft
Egységár: 8 993 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Erdei Gyümölcs fagylaltpaszta 3 kg

35 905 Ft
Egységár: 11 968 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Francia Vanília fagylaltpaszta 3 kg

32 580 Ft
Egységár: 10 860 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Frutta Zero gyümölcsalap 1,05 kg/cs

10 210 Ft
Egységár: 9 724 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato FruttUP Citrom fagylaltpor 1,25 kg

9 860 Ft
Egységár: 7 888 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato FruttUP Görögdinnye fagylaltpor 1,25 kg

10 340 Ft
Egységár: 8 272 Ft/1 kg
Raktáron