Joygelato Joypaste Donatello fagylaltpaszta 3 kg

41 040 Ft
Egységár: 13 680 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste fahéj fagylaltpaszta 1,2 kg

13 980 Ft
Egységár: 11 650 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste fehércsokoládé fagylaltpaszta 3 kg

33 530 Ft
Egységár: 11 177 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste kávé fagylaltpaszta 1,2 kg

19 245 Ft
Egységár: 16 038 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste light blue fagylaltpaszta 1,2 kg

13 130 Ft
Egységár: 10 942 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste Pistachio 100% fagylaltpaszta 1 kg

40 585 Ft
Egységár: 40 585 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste rózsa fagylaltpaszta 1,2 kg

12 520 Ft
Egységár: 10 433 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste tiramisu fagylaltpaszta 1,2 kg

17 995 Ft
Egységár: 14 996 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste toffee karamell fagylaltpaszta 1,2 kg

18 115 Ft
Egységár: 15 096 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste vanilla bianca fagylaltpaszta (White) 1,2 kg

33 325 Ft
Egységár: 27 771 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste vanilla madagascar fagylaltpaszta (bianca) 1,2 kg

42 415 Ft
Egységár: 35 346 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Azzurro koncentrátum 1,2 kg

4 967 Ft
Egységár: 4 139 Ft/1 kg
Raktáron