Martini Gelato Narancs fagylalt variegátó 3 kg

24 590 Ft
Egységár: 8 197 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Őszibarack fagylalt variegátó 3 kg

26 885 Ft
Egységár: 8 962 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Sárgabarack variegátó 3 kg

33 440 Ft
Egységár: 11 147 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Áfonya variegátó 3 kg

38 085 Ft
Egységár: 12 695 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Amarena egész variegátó 2,75 kg

30 635 Ft
Egységár: 11 140 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Amarena variegátó 3 kg

30 915 Ft
Egységár: 10 305 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Cherry Mania 5 kg

81 285 Ft
Egységár: 16 257 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Citrom Variegátó 3 kg

30 675 Ft
Egységár: 10 225 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Eper Variegátó 3 kg

37 040 Ft
Egységár: 12 347 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Erdei gyümölcs variegátó 3 kg

35 330 Ft
Egységár: 11 777 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Körte variegátó 3 kg

33 555 Ft
Egységár: 11 185 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Málna variegátó 4 kg

61 335 Ft
Egységár: 15 334 Ft/1 kg
Raktáron