Minden ami a fagyihoz kell!

Tejes fagylalt paszták

Összes termék a kategóriában126 termék

Martini Gelato Mogyoró 100% fagylalt paszta 3 kg

66 725 Ft
Egységár: 22 242 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Mogyoró Piemonte -kep fagylalt paszta 3 kg

65 190 Ft
Egységár: 21 730 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato PINK Rágógumi fagylaltpaszta 3kg

27 450 Ft
Egységár: 9 150 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Pisztácia 100% fagylalt paszta 3 kg

120 350 Ft
Egységár: 40 117 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Pisztácia 100% zöld fagylalt paszta 3 kg

120 350 Ft
Egységár: 40 117 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Rágógumi kék fagylaltpaszta 3 kg

24 210 Ft
Egységár: 8 070 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Tiramisu fagylaltpaszta 3 kg

35 305 Ft
Egységár: 11 768 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Tojássárgája fagylaltpaszta 1,25 kg

12 220 Ft
Egységár: 9 776 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Zabajone fagylaltpaszta 2,7 kg

36 700 Ft
Egységár: 13 593 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Azzurro Bubbly 5 kg

52 060 Ft
Egységár: 10 412 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Azzurro Hupikék fagylaltpaszta 5 kg

61 020 Ft
Egységár: 12 204 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Biancocioc fehércsoki paszta 6 kg

46 600 Ft
Egységár: 7 767 Ft/1 kg
Raktáron
Összes termék a kategóriában126 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok