Minden ami a fagyihoz kell!

Csokoládé

A csokoládé elengedhetetlen a fagylaltok ízesítéséhez, varigegálásához.  Kínálatunkban megtalálhatóak a csokoládépasztillákon át a csokoládékrémek széles választéka. Különbözőféle csokoládé készítmények állnak rendelkezésre a FagyiShop webshopjában. 

Összes termék a kategóriában9 termék

Caravella Fehérkrém 13 kg/v

36 120 Ft
Egységár: 2 778 Ft/1 kg
Raktáron

Caravella Fluifor cacao (kakaókrém) 13 kg/v

39 900 Ft
Egységár: 3 069 Ft/1 kg
Raktáron

Caravella Mogyorókrém 13 kg/v

39 990 Ft
Egységár: 3 076 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Brunella Cherry Kiss amarena rétegező 5 kg/v

32 380 Ft
Egységár: 6 476 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Brunella csokiskeksz variegátó 5 kg/v

40 830 Ft
Egységár: 8 166 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Brunella csokiskeksz vegan variegátó 5 kg/v

75 360 Ft
Egységár: 15 072 Ft/1 kg
Raktáron

Martini Gelato Brunella mogyoróscsoki rétegező 5 kg/v

28 300 Ft
Egységár: 5 660 Ft/1 kg
Raktáron

Ariba Csokoládé ét 72% 1kg

8 065 Ft
Egységár: 8 065 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Gran Caravella Pisztácia 5 kg

26 730 Ft
Egységár: 5 346 Ft/1 kg
Nincs raktáron
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok