Minden ami a fagyihoz kell!

Joygelato fagylaltpaszták

Összes termék a kategóriában18 termék

Joygelato Joypaste Pistachio 100% fagylaltpaszta 1 kg

40 585 Ft
Egységár: 40 585 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste rózsa fagylaltpaszta 1,2 kg

12 520 Ft
Egységár: 10 433 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste tiramisu fagylaltpaszta 1,2 kg

17 995 Ft
Egységár: 14 996 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste toffee karamell fagylaltpaszta 1,2 kg

18 115 Ft
Egységár: 15 096 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste vanilla bianca fagylaltpaszta (White) 1,2 kg

33 325 Ft
Egységár: 27 771 Ft/1 kg
Raktáron

Joygelato Joypaste vanilla madagascar fagylaltpaszta (bianca) 1,2 kg

42 415 Ft
Egységár: 35 346 Ft/1 kg
Raktáron
Összes termék a kategóriában18 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok