Minden ami a fagyihoz kell!

Olasz fagylalt paszták

A FagyiShop olasz fagylalt pasztái gondoskodnak róla, hogy minden egyes gombóc a valódi, prémium olasz fagylalt élményét nyújtsa.

Összes termék a kategóriában30 termék

GALATEA Ananász fagylaltpaszta 1,2 kg

12 990 Ft
Egységár: 10 825 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Crema Siciliana fagylaltpaszta 3 kg

35 920 Ft
Egységár: 11 973 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Eper fagylaltpaszta 1,2 kg

14 990 Ft
Egységár: 12 492 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Földimogyoró fagylaltpaszta 5,5 kg

65 780 Ft
Egységár: 11 960 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Dió fagylaltpaszta 3 kg

71 760 Ft
Egységár: 23 920 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Gránátalma fagylaltpaszta 1,2 kg

14 420 Ft
Egységár: 12 017 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Maracuja fagylaltpaszta 1,2 kg

14 320 Ft
Egységár: 11 933 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Pistacchio Mediterraneo fagylaltpaszta 2,5 kg

121 375 Ft
Egységár: 48 550 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Ricotta krém fagylaltpaszta 3 kg

35 970 Ft
Egységár: 11 990 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Sárgabarack fagylaltpaszta (Apricot) 1,2 kg

12 990 Ft
Egységár: 10 825 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Superbiscotto fagylaltpaszta 3 kg

35 550 Ft
Egységár: 11 850 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Vanilia superior fagylaltpaszta 3 kg

57 915 Ft
Egységár: 19 305 Ft/1 kg
Raktáron

Olasz fagylalt paszták – Minden, ami a fagyihoz kell!

A FagyiShop webáruház olasz fagylalt pasztái nem csupán fagylalt alapanyagok – ezek a különleges paszták valódi ízutazásra hívnak az olasz gelato világába. Minden egyes fagylalt gombócban ott rejlik Itália ízeinek esszenciája, legyen szó a bársonyos pisztáciáról, a krémes mogyoróról, vagy a gazdag tiramisuról. Ezek a prémium olasz fagylalt paszták nem csak intenzív ízt biztosítanak, hanem hihetetlen krémes textúrát is adnak a desszertjeidnek, amely egyszerűen magával ragadó.

Az olasz fagylalt paszták tökéletesek azoknak, akik igazi kézműves minőséget szeretnének elérni fagylaltkészítés közben.

 

Olasz fagylalt paszták előnyei:

  • Prémium minőségű olasz alapanyagok az intenzív ízért és krémes állagért

  • Széles ízválaszték a klasszikusoktól az egyedi különlegességekig, mint a pisztácia, tiramisu és mogyoró

  • Kézműves fagylalt paszták ideálisak cukrászdák, fagylaltozók és otthoni készítők számára, akik a legjobbat szeretnék kínálni

Válaszd a FagyiShop olasz fagylalt pasztáit, ha nem csak fagylaltot, hanem egy valódi élményt szeretnél adni.

Olasz fagylalt alapanyag gyártók széles kínálata képviselteti magát a FagyiShop webáruházunkban, hogy garantáltan a legjobb minőségű fagylaltpaszták közül tudj választani. MEC3, FABBRI, JOYGELATO, Stella, Leagel, PreGel, GALATEA és Martini Gelato.

A FagyiShop.hu webáruház nemcsak a legjobb minőségű olasz fagylalt paszták kínálja, hanem megbízható forrása is minden fagylaltkészítő álmához!

Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok