Minden ami a fagyihoz kell!

Olasz fagylalt variegátók

Összes termék a kategóriában42 termék

GALATEA Málna variegátó 3 kg

40 290 Ft
Egységár: 13 430 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Narancs variegátó 3 kg

31 620 Ft
Egységár: 10 540 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Sárgabarack variegátó (cukormentes) 3 kg

39 160 Ft
Egységár: 13 053 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Sós Karamell variegátó 3 kg

30 310 Ft
Egységár: 10 103 Ft/1 kg
Raktáron

Leagel Kadayif pisztácia variegátó 5 kg

59 230 Ft
Egységár: 11 846 Ft/1 kg
Raktáron

Leagel Sós Perec fagylalt variegátó 5 kg

52 580 Ft
Egységár: 10 516 Ft/1 kg
Raktáron

Leagel Tiramisu fagylalt variegátó 3,5 kg

35 160 Ft
Egységár: 10 046 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Sárgabarack variegátó 3 kg

33 440 Ft
Egységár: 11 147 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Áfonya variegátó 3 kg

38 085 Ft
Egységár: 12 695 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Amarena egész variegátó 2,75 kg

30 635 Ft
Egységár: 11 140 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Amarena variegátó 3 kg

30 915 Ft
Egységár: 10 305 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Citrom Variegátó 3 kg

30 675 Ft
Egységár: 10 225 Ft/1 kg
Raktáron
Összes termék a kategóriában42 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok