Minden ami a fagyihoz kell!

Vegán

Összes termék a kategóriában146 termék

MEC3 Sárgabarack cukormentes variegátó 3 kg

35 020 Ft
Egységár: 11 673 Ft/1 kg
Raktáron

Mec3 Vanicrem fagylaltpaszta 4,5 kg

44 020 Ft
Egységár: 9 782 Ft/1 kg
Raktáron

PreGel Base Zero cukormentes fagylaltalap 1,1 kg/cs

10 060 Ft
Egységár: 9 145 Ft/1 kg
Raktáron

PreGel Görögdinnye Zero cukormentes fagylaltpor 1,1 kg/cs

11 805 Ft
Egységár: 10 732 Ft/1 kg
Raktáron

PreGel Passion Fruit/Maracuja Zero cukormentes fagylaltpor 1,32 kg/cs

14 415 Ft
Egységár: 10 920 Ft/1 kg
Raktáron

PreGel Pink Grapefruit Zero cukormentes fagylaltpor 1,32 kg/cs

14 250 Ft
Egységár: 10 795 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Amarena variegátó 6 kg

47 700 Ft
Egységár: 7 950 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Cacao variegátó 6 kg

52 500 Ft
Egységár: 8 750 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Csokoládé (cukormentes) fagylaltpaszta 6 kg

63 930 Ft
Egységár: 10 655 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Karamell variegátó 3 kg

30 440 Ft
Egységár: 10 147 Ft/1 kg
Raktáron

STELLA Narancs variegátó 3 kg

25 300 Ft
Egységár: 8 433 Ft/1 kg
Raktáron

GALATEA Görögdinnye fagylaltpaszta (Watermelon) 1,2 kg

12 560 Ft
Egységár: 10 467 Ft/1 kg
Raktáron
Nem vásárolható!
Összes termék a kategóriában146 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok