Minden ami a fagyihoz kell!

Vegán

Összes termék a kategóriában146 termék

GALATEA Easy Limoncello fagylaltpor 1,5 kg

12 530 Ft
Egységár: 10 024 Ft/1 kg
Nincs raktáron

GALATEA Menta topping - öntet 1kg

10 590 Ft
Egységár: 10 590 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Amarena MSZ fagylalt variegátó 3 kg

25 350 Ft
Egységár: 8 450 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Bourbon Vanília fagylaltpaszta 3 kg

38 900 Ft
Egységár: 12 967 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Eper fagylalt variegátó 3 kg

25 750 Ft
Egységár: 8 583 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Eper fagylaltpaszta 3 kg

30 480 Ft
Egységár: 10 160 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Feel Good vegan fagylaltalap 1,5 kg/cs

11 060 Ft
Egységár: 7 373 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Karamell fagylaltpaszta 3 kg

23 700 Ft
Egységár: 7 900 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Málna fagylalt variegátó 3 kg

28 685 Ft
Egységár: 9 562 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Málna fagylaltpaszta 3 kg

40 640 Ft
Egységár: 13 547 Ft/1 kg
Nincs raktáron

Martini Gelato Sárgabarack fagylalt variegátó 3 kg

24 080 Ft
Egységár: 8 027 Ft/1 kg
Nincs raktáron

GALATEA dermedős csokoládé topping - öntet 0,8 kg

8 260 Ft
Egységár: 10 325 Ft/1 kg
Nincs raktáron
Nem vásárolható!
Összes termék a kategóriában146 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok