Minden ami a fagyihoz kell!

Vegán

Összes termék a kategóriában146 termék

m-GEL Mentes Csokoládé öntet 0,5 kg

2 690 Ft
Egységár: 5 380 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes Eper koncentrátum 1,2 kg

6 880 Ft
Egységár: 5 733 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes eper öntet 0,5 kg

2 490 Ft
Egységár: 4 980 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes Eper variegátó 1,2 kg

4 895 Ft
Egységár: 4 079 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes Karamell öntet 0,5 kg

2 990 Ft
Egységár: 5 980 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes Kékszőlő koncentrátum 1,2 kg

6 550 Ft
Egységár: 5 458 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes Mangó variegátó 1,2 kg

5 658 Ft
Egységár: 4 715 Ft/1 kg
Raktáron

m-GEL Mentes Zöldalma koncentrátum 1,2 kg

5 420 Ft
Egységár: 4 517 Ft/1 kg
Raktáron

Mangó Alphonso 100% püré

11 020 Ft
Egységár: 3 555 Ft/1 kg
Raktáron

Marcagel Stevia Eper cukormentes variegátó

38 310 Ft
Egységár: 12 770 Ft/1 kg
Raktáron

Marcagel SteviaFruit gyümölcsalap 2 kg/cs

14 910 Ft
Egységár: 7 455 Ft/1 kg
Raktáron

MarcaGel Steviamilk fagylaltalap 2 kg/cs

14 910 Ft
Egységár: 7 455 Ft/1 kg
Raktáron
Összes termék a kategóriában146 termék
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok